Novinky

13.6.2013
Nová zelená úsporám 2013
Dne 13.6.2013 byla schválena Směrnice Ministerstva životního prostředí č. 9/2013 o poskytování finančních prostředků ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci programu "Nová zelená úsporám 2013". Podrobnější informace naleznete na webových stránkách program www.nzu2013.cz nebo v případě dotazů můžete kontaktovat přímo nás.
10.1.2013
Hledáme stavbyvedoucího
Bližší informace najdete v sekci kariéra.
6.1.2013
Přidána nová reference
Stavba lité střechy na rodinném domě v Droždíně.
1.1.2013
Spuštěna nová webová prezentace
více novinek

Přihlášení

odhlášení

Kariéra

V případě Vašeho zájmu pracovat v naší společnosti, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis spolu se souhlasem s užitím osobních údajů (vzor zde) na e-mail kariera@ahmorava.cz.

Hledáme Stavbyvedoucího

Náplň práce

  • vedení a organizace stavby (stavební deník, pracovníci, apod.)
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky stavby, dodržování PD a časového harmonogramu stavby
  • zpracování řídící dokumentace
  • jednání s investory a dodavateli
  • dohled a zodpovědnost za dodržování předpisů na stavbě

Požadavky

  • praxe v oboru min 3 roky
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B , C výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • práci v rozvíjející se stavební společnosti
  • zaškolení
  • možnost profesního rozvoje
  • služební automobil a mobilní telefon
  • odpovídající finanční ohodnocení kvalitní práce + motivační program
  • zajímavé stavební projekty

Nástup dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na emailové adrese herinkova.m@ahmorava.cz nebo na tel 733 125 203